ARSA

Tinyköy Proje Olarak ; Türkiye'nin bir çok tatil kenti ve şehirlerinde kurmuş olduğumuz doğal yaşam projeleri ile Site İçerisinde , Güvenlikli , Sosyal Tesisli, Yol ve Alt yapı çalışmaları tamamlanmış arazilerin satışı yapmaktadır. Müşterilerine güvenilir, hızlı ve samimi hizmet sunarak taleplerini karşılayan firmamızın önce ki ilk hedefi güvenilir , resmi ve uzun süreli iş ortaklıkları kurmaktır.

PEYZAJ

Arsa satışları tamamlanan projelerimizin teslimat öncesi yapılan ilk işlem bahçe peyzajlarıdır. Aldığınız arazinin bahçe yolları, ağaçlandırılması, drenaj gider hatları, sulama ve bakım alt yapılarının yapılması, bahçe alanınızda zevkinize göre ekim yapılacak çiçeklerin ve ağaçların ekiminde ve doğru seçimler sunmak adına yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz ile hızlı ve sağlıklı teslimatlar yapıyoruz.

DANIŞMANLIK

Tinyköy bünyesinde çalışan tüm iş ortaklarımızın verimli hizmet anlayışıyla müşterisinin yapmış olduğu yatırımı takip etmek, gelişmeleri bildirmek ve değerlenmesi sağlamak amacı ile çalışmaktır. Yapmış olduğunuz arsa yatırımınızı satmak veya sürekli kazanç hedefi içerisinde gelir ortağı olmak yapılan ticaretin sürekliliği olabilmesi adına tüm müşteri danışmanlarımız uzun süreli yatırım değer analizleri ve gelişim sağlayacak öneri teklifleri sunmaktadır.